Yıllar boyunca edinmiş olduğumuz tecrübeleri yürüdüğümüz bu yolda pusula edinmekteyiz. Bünyemizde barındımış olduğumuz depolama hizmetimizide geçmişimize dayanarak üst düzeylere taşımış bulunuyoruz ve ambar usulü depolamalara son diyerek akıllı depo teknolojisini sizlere sunuyoruz. Ülkemizde akıllı depo teknolojisinin öncüsü olmaktan gurur duymaktayız, eşya depolamada oluşabilecek haşere,küf,rutübet,çürüme,zamanla ezilme ve birçok olumsuz durumlarla karşılaşmamak açısından kullandığımız özel kabinler, koruyucu maddeler ve elektronik haşere uzaklaştırma sistemimizle emanetinize değer veriyoruz. Oluşabilecek dış etmenlere karşı yangın alarım ve müdahale sistemi,nem kontrol sistemi, 7/24 online yayın yapan kamera sistemi, 3 vardiya silahlı güvenlik görevlisi ve eşya bazlı yapılan sigortamızla emanetinizin güvenliğini sağlamaktayız.
Sakarya Karasu Nakliyat olarak ev, ofis eşyası depolama alanında sizlere kusursuz, kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti sunuyor. Evinizde yahut iş yerinizdeki eşyaların fazlalığından şikayet ediyor veya koyacak bir yer bulamıyorsanız veya bir yere tahininiz çıktı eşyaları nereye koyacağınızı düşünüyor iseniz profesyonel eşya depolamahizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
İstanbul’da hizmet veren depolama şirketimiz siz değerli müşterilerine kolay ve pratik çözümleri sunmayı hedefleyerek atmaya kıyamadığınız veya saklamakta güçlük çektiğiniz eşyaların bireysel ve kurumsal olarak özel depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir. Üstün güvenlik anlayışı ve kaliteyi her zaman vurgulayan taşıma şirketimiz sadece bireysel olarak ev eşya depolama hizmeti vermekle kalmıyor, kurumsal olarak şirketlere küçük ve orta ölçekli firmalara depolama hizmeti ve stok kontrol alanlarında hizmet sunmaktadır.
Eşya depomuz geniş detaylı olarak sigorta kapsamı altındadır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralı ile izlenmektedir. Sakarya Karasu Nakliyat oda depo sistemi ile müşterilerine rahat ve ferah depolama çözümleri getirmektedir.

Kimler eşya depolama hizmeti almalıdır?
1- Ev içerisinde fazla eşyası olup muhafaza edemeyen kişiler,
2- Evini kiraya vermek isteyen veya tadilat yaptıracak kişiler,
3- İş organizasyonu sonrasında kullanılan eşyaları muhafaza etmek isteyenler,
4- Hacmi büyük olamayan, gümrükten gelen eşyaları depolatmak isteyen kişiler,
5- Evinizdeki eşyalardan yer açmak isteyen kişiler,
Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğinizde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınızda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek keşif ve yönlendirme yapmaktadır. Eksper eşyalarınızın bulunduğu yere geldikten sonra gerekli raporlama ve ön hazırlıkları titizlik ile gerçekleştirerek gereken taşınma programını hazırlar. Eksperimiz hazırlamış olduğu çalışma programında size uygun olan eşya ambalajlama ve depolama hizmetini sunar. Depolama gününden bir gün önce eşyalarınızın ambalajı yapılır ve müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalarınızın taşınma hizmeti işinde uzman profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Eşyalarınız depoya konulduktan sonra size ait özel odaya konulur ve odanın anahtarı size teslim edilir.
Eşyalarınızı depomuzda istediğiniz zaman kontrol edebilir, ihtiyaç duyduğunuz bir eşya parçasını alıp kullanabilirsiniz.