Sakarya Karasu nakliyat; Sakarya evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştiren bir nakliyat firmasıdır. Ev eşyalarınızın şehir içinde ve şehirler arasında taşınma durumunda sizlere kaliteli işçilik ile sunulan ev eşyası taşıma hizmetleri sunmaktadır.
Ev eşyalarını taşırken, paketleme malzemelerimiz aracılığınızla ambalajların firmamız eşyalarınızı yeni evinize en iyi şekilde kırılmadan, çizilmeden yeni adresinize ulaştırıyoruz. Koltuk, masa, kırılabilir cam eşyalarınız tek zarar görme olasılığı ve kırılma riskine göre eşya cinsi dikkate alınarak özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemi yapılan eşyalarınız; Sakarya ‘da şehir içinde ve şehirler arasında güvenle taşımaktadır.

Eşyalarınızı en sağlıklı şekilde yeni adresinize ulaştıran firmamız geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. İstanbul ilimizde ev eşyası taşıma alanında kamu personeli ve devlet memurlarının eşyalarınızda en sağlıklı şekilde taşıyan ekibimiz müşterilerini memnun etmek adına emanet aldığı eşyaları teslim edilmesini talep ettikleri gün ve saatte yeni adrese teslim etme işlemi yapmaktadır. Montaj ve de montaj gerektiren mobilya eşyalarınızın söküm ve kurulum işlerinde yapıyoruz. Açıkçası taşınırken özel eşyalarınızı yanınıza almak dışında yapmanız gereken en ufak bir iş yükünüz yoktur. Geriye kalan tüm eşyalarınızın taşınma işlemi firmamız aracılığında taşınacak olup yeni ev adresinize teslim edilecektir.